Tetra ReptoMin, 10 l

Premium osnovna hrana za vodene kornjače

€ 77,49

(€ 7,75 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 10 l

Na stanju od 19. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Besplatna dostava do srijeda, 21. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • pokriva potrebe za kalcijem
  • posebno bogat proteinima
  • štapići u obliku crva
  • smanjuje neugodne mirise

Često naručeno zajedno sa Tetra ReptoDelica Grasshoppers, 250 ml

Tetra ReptoMin, 10 l € 77,49 (€ 7,75 / l)
Tetra ReptoDelica Grasshoppers, 250 ml € 7,79 (€ 31,16 / l)
Ukupna cijena: € 85,28
Opis

Tetra ReptoMin je uravnotežena, nutritivno bogata premium osnovna hrana za kornjače.

S posebno visokim udjelom proteina od 36%, podržava zdrav rast kornjača, dok optimalan omjer kalcija i fosfora potiče normalan razvoj kostiju i oklopa .
Oblik štapića za hranu oblikovan je po uzoru na crve i na taj način omogućuje prikladno hranjenje vrste uz visoku probavljivost .
Formula s prirodnim sastojcima ne sadrži bojila ni dodane konzervanse te podržava zdrav rast i normalan imunološki sustav. Osim toga , smanjeni su neugodni mirisi.

Za razliku od kopnenih kornjača, vodene kornjače (osobito mlađe životinje) zahtijevaju pretežito životinjsku prehranu kako bi zadovoljile svoje potrebe za kalcijem za formiranje zdravog oklopa.

Vodene kornjače u svojim prirodnim staništima jedu raznoliku hranu, stoga prehrana u terariju treba biti što raznovrsnija.

Preporuka za hranjenje:

  • Ponuda u malim obrocima nekoliko puta dnevno
Br. proiz. TET-201354
Sadržaj: 10 l
EAN: 4004218201354
Br. proizvođača: 201354
Marke (proizvođači): Tetra
Životinjske vrste: Kornjače
Deklaracija hrane: Potpuna hrana
Primjena: Akvarij, Terarij, Jezerce
Oblik proizvoda: Štapići
Sastav

nusproizvodi biljnog podrijetla, riba i riblji nusproizvodi, ekstrakti biljnih proteina, kvasci, minerali, mekušci i rakovi, ulja i masti

Sastav

analitičke komponente

Sastav
sirove bjelančevine 36 %
sirova mast 5 %
sirova vlakna 2 %
Rohöle und -fette 0 %
vlaga 9 %
Rohasche 0 %
kalcij 3,6 %
fosfor 1,2 %

aditivi

Sastav po 1 kg
vitamin D3 1.894 IU
mangan kao glicin-mangan kelat, hidrat (3b506) 133 mg
cink iz kelata cinka s glicinom hidrata 3b607 79 mg
željezov(II) kelat glicin hidrata 51 mg
limunska kiselina 307 mg
Pravne informacije
Proizvođač: Tetra GmbH, Herrenteich 78, 49324, Melle, Njemačka, service@tetra.net

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Tetra ReptoMin

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
3 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

3 ocjene