biOrb TUBE 15 MCR, crna
Vaš prozor u podvodnu fascinaciju
€ 229,99
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- pogled od 360°
- prozirno akrilno staklo
- sa 16 boja i funkcijom prigušivanja
Opis
Ovaj jedinstveni nano akvarij oduševljava svojim modernim dizajnom bez rubova i lajsni, koji vam omogućuje kružni pogled od 360° na vaš podvodni svijet. S promjerom od 32,8 cm i visinom od 31,5 cm, bazen nudi dovoljno prostora za prekrasan dizajn. Izrađen od otpornog, prozirnog i laganog akrila, nije samo iznimno stabilan, već i mnogo prozirniji od tradicionalnih staklenih akvarija.
Najbolje od svega: dobivate nenadmašan cjelokupni set! Pored visokokvalitetnog akrilnog akvarija uključene su i sve komponente za trenutni početak: akvarijska pumpa, transformator, kamen za raspršivanje zraka, keramička podloga i filtarski uložak. Pravi vrhunac je, međutim, prigušiva MCR rasvjetna jedinica! S priloženim daljinskim upravljačem možete birati između 16 različitih boja i čak programirati četiri različita vremenska ciklusa kako biste simulirali prirodne svjetlosne uvjete tijekom dana.
Zahvaljujući patentiranom filtarskom sustavu, elegantno skrivenom u postolju, čišćenje i njega izuzetno su jednostavni. Kombinira biološku, kemijsku i mehaničku filtraciju kako bi ekosustav vašeg akvarija trajno održavao u ravnoteži. Zajamčeno jednostavan za instalaciju i uz nebrojene varijante dekoracije za personalizaciju, biOrb TUBE 15 MCR savršen je izbor za vaš novi hobi.
Uključeno u isporuku:
- Akrilni akvarij
- MCR rasvjetna jedinica i daljinski upravljač
- Akvarijska pumpa
- Transformator
- Kamen za raspršivanje zraka
- Keramička podloga
- Filtarski uložak
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Volumen u litrama | 15 litara |
| Dimenzije (Ø × V) | 32,8 × 31,5 cm |
| Prikladno za slatku vodu | Da |
| Prikladno za slanu vodu | Da |
| Nazivni napon zračne pumpe | 12 V AC / 50 Hz |
| Potrošnja energije zračne pumpe | 2 W |
| Vrsta žarulje | MCR LED |
| Potrošnja energije svjetiljke | 2,8 W |
| Neto težina | 5,3 kg |
| Br. proiz. | OAS-92394 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 822728923948 |
| Br. proizvođača: | 92394 |
| Marke (proizvođači): | biOrb |
| Životinjske vrste: | Ribe |
Preuzimanja
Pravne informacije
| Proizvođač: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Njemačka, info@oase.com |
|---|