biOrb TUBE 35 LED, crna
Minimalan trud, maksimalna čarolija
€ 281,99
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- panorama od 360° u nano dizajnu
- dugotrajno, ekonomično LED svjetlo
- iznimno prozirne stijenke od akrilnog stakla
Opis
Ovaj dizajnerski vrhunac bez rubova i lajsni omogućuje vam kružni pogled od 360° na vaš osvijetljeni podvodni svijet. Izrađen od otpornog, prozirnog i laganog akrila, biOrb TUBE 35 nije samo iznimno stabilan, već nudi i izvanrednu preglednost – idealno za vaš dnevni boravak, ured ili spavaću sobu.
S ovim cjelovitim setom početak vašeg novog hobija bit će iznimno jednostavan. U samo nekoliko koraka postavili ste akvarij jer je sve potrebno već uključeno: osim samog akrilnog akvarija, dobivate dugotrajnu i energetski učinkovitu standardnu LED rasvjetnu jedinicu, akvarijsku pumpu, transformator, kamen za raspršivanje zraka, odgovarajuću keramičku podlogu i filtarski uložak.
Zahvaljujući pametnom sustavu, čišćenje i njega vrlo su jednostavni. biOrb TUBE 35 LED održava ekosustav u ravnoteži, tako da imate više vremena za uživanje u ljepoti vašeg postava. I najbolje od svega: zahvaljujući nebrojenim varijantama dekoracije, ovaj nano akvarij možete jednostavno prilagoditi svom stilu – pravi, prilagodljivi dragulj!
Uključeno u isporuku:
- Akrilni akvarij
- LED rasvjetna jedinica
- Akvarijska pumpa
- Transformator
- Kamen za raspršivanje zraka
- Keramička podloga
- Filtarski uložak
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Volumen | 35 litara |
| Dimenzije (Ø × V) | 41 × 36,9 cm |
| Prikladno za slatku vodu | Da |
| Prikladno za slanu vodu | Da |
| Nazivni napon zračne pumpe | 12 V DC / 50 Hz |
| Potrošnja energije zračne pumpe | 2 W |
| Potrošnja energije svjetiljke | 2,1 W |
| Razred energetske učinkovitosti svjetiljke | G |
| Neto težina | 8,2 kg |
| Br. proiz. | OAS-92400 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 822728924006 |
| Br. proizvođača: | 92400 |
| Marke (proizvođači): | biOrb |
| Životinjske vrste: | Ribe |
Preuzimanja
Pravne informacije
| Proizvođač: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Njemačka, info@oase.com |
|---|