biOrb TUBE 35 MCR, crna
Nano akvarij bez rubova i lajsni
€ 333,99
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- lagano, prozirno akrilno staklo
- skriveni 3-struki filtarski sustav
- MCR LED s daljinskim upravljačem
Opis
Uronite u fascinantan podvodni svijet koji vam nudi ovaj nano akvarij bez rubova i lajsni. Svojim elegantnim dizajnom i promjerom od 41 cm uz visinu od 36,9 cm, bazen se savršeno uklapa u svaku prostoriju i omogućuje vam kružni pogled od 360° na vaše ribe i dekoracije. Posebno treba istaknuti konstrukciju: stijenke su izrađene od akrila, što biOrb TUBE čini posebno laganim, stabilnim i izdržljivim – puno više nego obično staklo.
Kompletan set ne ostavlja ništa za poželjeti: pored visokokvalitetnog akrilnog akvarija, uključuje sve što vam je potrebno za trenutan početak. MCR rasvjetna jedinica s dugotrajnom, prigušivom LED tehnologijom, daljinskim upravljačem i 16 različitih postavki boja osvjetljava vaš akvarij atmosferskim svjetlom, dok priložena akvarijska pumpa, transformator i kamen za raspršivanje zraka osiguravaju najbolju cirkulaciju vode. Srce akvarija je pak patentirani filtarski sustav koji je elegantno skriven u postolju. Kombinacijom biološke, kemijske i mehaničke filtracije jamči sveobuhvatno i učinkovito pročišćavanje vode. Set zaokružuju odgovarajuća keramička podloga i filtarski uložak, tako da odmah možete početi s uređivanjem!
Uključeno u isporuku:
- Akrilni akvarij
- MCR rasvjetna jedinica i daljinski upravljač
- Akvarijska pumpa
- Transformator
- Kamen za raspršivanje zraka
- Keramička podloga
- Filtarski uložak
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Volumen | 35 litara |
| Dimenzije (Ø × V) | 41 × 36,9 cm |
| Prikladno za slatku vodu | Da |
| Prikladno za morsku vodu | Da |
| Nazivni napon zračne pumpe | 12 V DC / 50 Hz |
| Potrošnja energije zračne pumpe | 2 W |
| Vrsta žarulje | MCR LED |
| Potrošnja energije svjetiljke | 2,8 W |
| Razred energetske učinkovitosti svjetiljke | F |
| Neto težina | 8,2 kg |
| Br. proiz. | OAS-92402 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 822728924020 |
| Br. proizvođača: | 92402 |
| Marke (proizvođači): | biOrb |
| Životinjske vrste: | Ribe |
Preuzimanja
Pravne informacije
| Proizvođač: | Oase GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Njemačka, info@oase.com |
|---|