Easy-Life Blue Exit, 250 ml
Kontrola algi
€ 7,29
(€ 29,16 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- uklanja modrozelene alge
- vrlo učinkovito
- jednostavna primjena
Opis
Uz Easy-Life Blue Exit, modro-zelene alge (cijanobakterije) mogu se ukloniti bez upotrebe antibiotika ili spojeva koji sadrže bakar, tako da vaša voda ostaje čista.
Plavo-zelene alge često su uzrokovane infekcijom, bakterijskim metabolizmom koji nije u ravnoteži, jako zagađenim tlom (truljenjem) ili niskim razinama nitrata. Blue Exit se odlučno i učinkovito bori protiv cijanobakterija, jednostavan je i siguran za korištenje i bezopasan za ribe, račiće, puževe ili biljke. Ako je infestacija velika, proizvod se može primijeniti nekoliko dana zaredom, čak i u dvostrukoj dozi.
Primjena:
- Prije upotrebe protresti i ukloniti adsorpcijske materijale poput npr. aktivnog ugljena.
- Dodajte svakodnevno 10 ml na 80 litara akvarijske vode tijekom 5 uzastopnih dana.
- Za prevenciju: Tjedno 10 ml na 80 litara akvarijske vode.
Napomena:
Cijanobakterije nestaju unutar 10 dana nakon posljednjeg doziranja. Od prvog doziranja ne bi se trebala mijenjati voda 14 dana, a također se ne bi trebali koristiti adsorpcijski materijali.
| Br. proiz. | ESL-103010 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 ml |
| EAN: | 8715837305731 |
| Br. proizvođača: | 33e16001 |
| Marke (proizvođači): | Easy-Life |
| Životinjske vrste: | Ribe, Beskralježnjaci |
| Primjena: | Slatka voda |
Koncentracija aktivnog sastojka
| Koncentracija aktivnog sastojka | po 1 kg |
|---|---|
| Salicylsäure | 0,9 g |
Pravne informacije
| Proizvođač: | Easy Life International BV, Spoorallee 18, 6921 HZ, Duiven, Nizozemska, info@easylife.nl |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
0 recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Easy-Life Blue Exit
8 recenzije kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 12 | (70%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 4 | (23%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 1 | (5%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
17 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 8 recenzija na drugim jezicima.
- Bez recenzija.