Eden MAG 4 x 3 automatska hranilica za ribe
Nahranite svoje ribe izdaleka
€ 44,99
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- do 4 hranjenja dnevno
- 3 podesive porcije hrane
- jednostavno programiranje
Opis
Hranjenje vaših riba nikada nije bilo tako nekomplicirano. Uz MAG 4 × 3 automatsku hranilicu tvrtke Eden možete se opustiti, jer ona pouzdano preuzima hranjenje vaših akvarijskih stanovnika, čak i kada niste kod kuće. Njen inteligentni sustav hranjenja osigurava da hrana uvijek ostane suha, jer se spremnik otvara tek u trenutku hranjenja. Kratkim okretom oslobađa se porcija hrane, prije nego što se spremnik odmah ponovno zatvori.
Upravljanje je iznimno jednostavno putem lako čitljivog LCD zaslona, gdje se programiraju vremena hranjenja. Možete postaviti do četiri hranjenja dnevno, sa po do tri porcije hrane po obroku. Bilo da imate samo malu skupinu riba ili velik, bogat akvarij – MAG 4 × 3 automatska hranilica fleksibilno se prilagođava.
Čak i u slučaju nestanka struje ne trebate brinuti, jer hranilica nudi i mogućnost rada na baterije, osiguravajući tako maksimalnu sigurnost. Alternativno, možete je pokretati i putem transformatora. Tako možete biti sigurni da će vaše ribe uvijek biti nahranjene točno na vrijeme i pouzdano!
Savjet:
Imate otvoreni akvarij? Za to je dostupan i poseban nosač koji se lako i sigurno pričvršćuje na staklo akvarija! Inače, prianjajuće nožice također osiguravaju stabilnost.
Napomena:
Baterije nisu uključene u opseg isporuke.
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Dimenzije (D x Š x V) | 7,8 x 11,5 x 9,3 cm |
| Baterije | 4 x 1,5 V AA |
| Težina | 200 g |
| Prikladno za sadržaj hrane do maks. | 125 ml |
| Prikladno za slatku vodu | Da |
| Prikladno za morsku vodu | Da |
| Br. proiz. | EDN-94239 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 4069054000585 |
| Br. proizvođača: | 94239 |
| Marke (proizvođači): | Eden |
| Životinjske vrste: | Ribe, Beskralježnjaci |
| Primjena: | Akvarij, Morska voda, Slatka voda |
Prikladni proizvodi
Preuzimanja
Pravne informacije
| Proizvođač: | PfG GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Njemačka, info@pfg-gmbh.com |
|---|