Eden Sustav za izmjenu vode CDA 600
S podesivim usisnim otvorom
€ 46,99
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za jednostavnu izmjenu vode
- s akvarijskom pumpom
- uklj. crijevo od 10 m
Opis
Naporna izmjena vode u akvariju od sada je stvar prošlosti! Sa sustavom za izmjenu vode CDA 600 tvrtke Eden možete jednostavno zaboraviti na dosadno nošenje kanti i opušteno pristupiti njezi akvarija.
Ovaj sustav uključuje snažnu akvarijsku pumpu i crijevo od 10 metara, koje je dovoljno dugo da udobno dosegne sve kutove. Osigurana je i potrebna sigurnost: zahvaljujući podesivom usisnom otvoru pumpe, vaše su ribe i račići optimalno zaštićeni prilikom ispumpavanja vode. Dodatno, isporučeni usisni čepići osiguravaju čvrsto prianjanje crijeva na akvarij, što punjenje čini sigurnijim. Još jedna velika prednost: budući da svježa voda ne teče izravno iz slavine u akvarij, imate dovoljno vremena da je prethodno odgovarajuće pripremite.
| Tehnički detalji | |
|---|---|
| Dimenzije (D x Š x V) | 7,5 x 5,2 x 8,8 cm |
| Nazivni napon | 230 V/50 Hz |
| Potrošnja energije | 11 W |
| Duljina strujnog kabela | 3,5 m |
| Neto težina | 1,4 kg |
| Litara na sat maks. | 600 l/h |
| Metara vodenog stupca maks. | 1,3 m |
| Priključak za crijeva Ø (unutarnji/vanjski) | 12 / 16 mm |
| Prikladno za slatku vodu | Da |
| Prikladno za morsku vodu | Da |
| Br. proiz. | EDN-94235 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 4069054000608 |
| Br. proizvođača: | 94235 |
| Marke (proizvođači): | Eden |
| Životinjske vrste: | Ribe, Beskralježnjaci |
| Primjena: | Akvarij, Morska voda, Slatka voda |
Preuzimanja
Pravne informacije
| Proizvođač: | PfG GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Njemačka, info@pfg-gmbh.com |
|---|