Exo Terra Pumpa Repti-Flo
Višenamjenska pumpa za akvaterarije i paludarije
€ 12,49
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za cirkulaciju vode
- kompaktna veličina
- energetski učinkovita i snažna
- obogaćivanje kisikom
- rad pod vodom
Opis
Da ne morate uvijek biti veliki kako bi nešto vrijedili, dokazuje kompaktna pumpa Repti Flo 200 marke Exo Terra. Ova energetski štedljiva i snažna pumpa za terarij odgovorna je za ispuštanje vode u akvaterarijima i paludarijima. Potiče cirkulaciju vode, ubrzava protok vode i opskrbljuje vodu dostatnom količinom kisika. Može se koristiti i za stvaranje vodenih struja ili vodopada.
Pumpu treba u potpunosti uroniti pod vodu. Snaga cirkulacije ručno se prilagođava pomoću okretnog prekidača.
Tehnički podaci:
| Napon | 230 V |
| Frekvencija | 50 Hz |
| Snaga | 2,6 W |
| Protok | 150 l/h |
| Visina pritiska vode | 40 cm |
| Vol. pri 30 cm | 98 l/h |
Napomena:
Pumpa je NAMJENJENA ISKLJUČIVO za korištenje u zatvorenim prostorima i pod vodom. Zbog toga mora stalno biti uronjena pod vodu! Redovito provjeravajte je li razina vode dovoljna kako bi pumpa mogla ispravno raditi.
| Br. proiz. | EXO-PT2090 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 015561220903 |
| Br. proizvođača: | PT2090 |
| Marke (proizvođači): | Exo Terra |
| Životinjske vrste: | Gmazovi |
| Primjena: | Terarij |
Pravne informacije
| Proizvođač: | Kommanditgesellschaft Hagen Deutschland GmbH & Co., Lehnweg 99-105, 25488, Holm, Njemačka, www.exo-terra.com/de/index.php |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Exo Terra Pumpa Repti-Flo
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 0 | (0%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 1 | (100%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.