Nyos Akvarijski komplet OPUS G2 300 Pro-Line, Bijela
Ostvarite san o morskom akvariju!
€ 2.031,99
(uključ. 25% PDV
-
Nyos
Akvarijski komplet OPUS G2 200 Pro-Line
Želite li malo mora u svom domu?
€ 1.822,99 -
Nyos
Akvarijski komplet OPUS G2 250 Pro-Line
Osigurajte ribama i koraljima prekrasan dom!
€ 1.927,99 -
Nyos
Akvarijski komplet OPUS G2 300 Pro-Line
Ostvarite san o morskom akvariju!
€ 2.031,99 -
Nyos
Akvarijski komplet OPUS G2 440 Pro-Line
Pretvorite dom u more!
€ 2.968,99
Značajke i prednosti
- prekrasan akvarij od ultra prozirnog stakla
- robustan donji ormarić
- s velikim tehničkim bazenom
Opis
Otkrijte akvarijski komplet OPUS G2 300 Pro-Line brenda Nyos® i unesite more u stambene prostore!
Akvarij
Prekrasan akvarij brenda Nyos® ima odvodni sustav koji je s vanjske strane ugrađen u stražnje staklo i u ravnini je s njim. Prednost? Može se izbjeći odvodni stup unutar akvarija, tako da ostaje više prostora za aquascaping, što je dodatno olakšano dodatnom dubinom akvarija.
Kako biste ribe i koralje optimalno istaknuli, bočna i prednja stakla izrađena su od ultra prozirnog stakla, koje ima mnogo slabiju zelenu nijansu od običnog stakla. Stražnje staklo je u tamnoplavoj boji, što pojačava iluziju podvodnog svijeta i dubinu.
Kako bi se vizualni dojam još više naglasio, konstrukcija staklenog bazena nema bočne ili poprečne potpore, a korišten je isključivo prozirni silikon - nećete se moći zasititi pogleda!
Donji ormarić
Donji ormarić Pro-Line ističe se modernim, kubističkim dizajnom, elegantnom mat završnom obradom i robusnom konstrukcijom. Zbog svoje velike ukupne visine iznimno je udoban, što olakšava rad na akvariju i ispod njega. Pojedinačne nosive ploče obložene su melaminskom smolom, pa nisu samo otporne na vlagu, već i na ogrebotine i udarce.
Iza dvoja vrata, koja se otvaraju pomoću integriranog push-to-open sustava, nalazi se puno prostora za pohranu tehnike i praktičnog pribora. Kako ne bi narušio prekrasan izgled, poseban dizajn donjeg ormarića skriva donji silikonski šav i liniju pijeska u akvariju - tako elegantan izgled ostaje očuvan!
Tehnički bazen
Srce akvarija čini prostrani tehnički bazen skriven u donjem ormariću. Za razliku od ostalih akvarija s instalacijama cijevi, OPUS G2 ima dugotrajne, prostorno štedljive PVC fiksne cijevi koje se jednostavno instaliraju.
U prostranoj glavnoj komori ima mjesta za nekoliko uređaja poput filtera s fluidiziranim slojem, reaktora za alge ili skimmera, a nudi konstantnu razinu vode od oko 21 cm. Odvod se može regulirati pomoću ventila kako bi se smanjila buka odvoda, a dostupan je i sigurnosni preljev. XL bazen za nadopunjavanje visok je 50 cm i osigurava vodu koja isparava tjedan dana.
Tehnički bazen dizajniran je prema principu 5 komora:
Komora 1:
Komora 1 je komora za smirivanje povratne vode iz glavnog akvarija.
Komora 2:
U komori 2 nalazi se filtarska čarapa koja filtrira čestice prljavštine iz vode.
Komora 3:
Komora 3 je glavna filtarska komora s konstantnom razinom vode. Ovdje ima mjesta za dodatne filtere, skimmere i ostale uređaje.
Komora 4:
Komora 4 je uska i nalazi se između glavne filtarske komore i povratne komore. Ovdje se po potrebi može umetnuti dodatna filtarska spužva.
Komora 5:
Iz komore 5 voda se uz pomoć povratne pumpe vraća u glavni akvarij. Ovdje bi se također trebao instalirati senzor za automatsko nadopunjavanje.
Akvarijski komplet OPUS G2 300 Pro-Line nudi pravi cjeloviti paket - akvarij od ultra prozirnog stakla za prekrasan pogled u podvodni svijet i elegantan, stilski donji ormarić čiji promišljen dizajn savršeno nadopunjuje akvarij! Što čekate? Ostvarite san o morskom akvariju uz Nyos®!
Ostali tehnički detalji
| Dimenzije akvarija (D x Š x V) | 90 x 55 x 53 cm |
| Volumen akvarija (bruto) | 262 l |
| Debljina stakla | 10 mm |
| Dimenzije donjeg ormarića (D x Š x V) | 98,5 x 65,5 x 90 cm |
| Ukupna visina donjeg ormarića s akvarijem | 141 cm |
| Dimenzije tehničkog bazena (D x Š x V) | 50 x 49,5 x 35 cm |
| Razina vode u tehničkom bazenu | oko 21 cm |
| Volumen tehničkog bazena pri razini vode od 21 cm (bruto) | 52 l |
| Dimenzije bazena za nadopunjavanje (D x Š x V) i volumen (neto) | 12 x 42 x 50 cm, 22 litra |
| Veličina srednje filtarske komore (komora za skimmer) (D x Š) | 28 x 49,5 cm |
| Veličina povratne komore/komore za povratnu pumpu (D x Š) | 20 x 22 cm |
| Sigurnosni preljev | da |
| Preporučena snaga povratne pumpe | 2.000 l/h |
U opseg isporuke uključeno je:
- morski akvarij s vanjskim preljevnim sustavom i 3 strane ultra prozirnog stakla
- odgovarajući donji ormarić
- unaprijed zalijepljene PVC cijevi
- tehnički bazen uklj. najlonsku filtarsku čarapu
- zasebni bazen za nadopunjavanje
| Br. proiz. | NYO-OPG2-1545 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 4260246921545 |
| Br. proizvođača: | OPG2-1545 |
| Marke (proizvođači): | Nyos |
| Životinjske vrste: | Ribe |
| Primjena: | Morska voda |
Preuzimanja
Video zapisi o proizvodu:
Nyos® OPUS G2 Ready-to-use Reef Aquarium
Pravne informacije
| Proizvođač: | Nyos Aquatics GmbH, Siemenstraße 26, 70825, Korntal- Münchingen, Njemačka, www.nyos.info |
|---|