Tetra AlguMin, 250 ml
Djeluje protiv algi
€ 11,39
(€ 45,56 / l, uključ. 5% PDV
Značajke i prednosti
- praktično za suzbijanje algi
- kod početnih problema s algama
- s huminskim tvarima
Opis
Tetra AlguMin je tekuće sredstvo protiv algi koje služi suzbijanju algi kod početnih problema s algama u slatkovodnim akvarijima. AlguMin se odlikuje širokim spektrom djelovanja protiv svih uobičajenih vrsta algi, a djeluje pomoću huminskih tvari kao prirodnog aktivnog sastojka protiv algi.
Primjena:
- Prije uporabe dobro protresite bocu i ulijte tekućinu izravno u vodu.
- Sprječavanje: Svaka 4 tjedna dodajte 5 ml sredstva AlguMin na 20 l akvarijske vode.
- Suzbijanje: Dodajte 5 ml sredstva AlguMin na 10 l akvarijske vode, po potrebi ponovite nakon 4 tjedna.
| Br. proiz. | TET-754003 |
|---|---|
| Sadržaj: | 250 ml |
| EAN: | 4004218754003 |
| Br. proizvođača: | 754003 |
| Marke (proizvođači): | Tetra |
| Životinjske vrste: | Ribe |
| Primjena: | Slatka voda |
Koristite biocidne proizvode s oprezom. Prije upotrebe pažljivo pročitati deklaraciju i upute za korištenje.
Koncentracija aktivnog sastojka
| Koncentracija aktivnog sastojka | po 1 kg |
|---|---|
| monolinuron | 2,459 g |
Napomena o opasnosti i sigurnosti
Sigurnosna napomena:
- P102 - Čuvati izvan dohvata djece.
- P501 - Sadržaj / spremnik odložite u skladu s lokalnim / nacionalnim propisima.
Pravne informacije
| Proizvođač: | Tetra GmbH, Herrenteich 78, 49324, Melle, Njemačka, service@tetra.net |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Tetra AlguMin
6 recenzije kupaca u drugim jezicima
4,1 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 8 | (53%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 4 | (26%) |
| 3 zvjezdice | | 1 | (6%) |
| 2 zvjezdice | | 1 | (6%) |
| 1 zvjezdica | | 1 | (6%) |
15 ocjene
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 6 recenzija na drugim jezicima.
- Bez recenzija.