Tropic Marin Phyton, 60 g
Zamjena za plankton
€ 15,49
(€ 258,17 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za fine organizme koji se hrane filtriranjem u morskim akvarijima
- bogato elementima u tragovima i ugljikohidratima
- sadrži vitamin B12
Opis
PHYTON je uravnotežena zamjena za fitoplankton namijenjena za fine organizme koji se hrane filtriranjem poput kožastih i mekih koralja, školjaka i drugih u morskim akvarijima. Prirodni fitoplankton opskrbljuje ih i hranjivim tvarima i energijom, te ga stoga u grebenskim akvarijima treba nadoknađivati na način koji oponaša prirodu.
Zamjena za plankton sadrži visokokvalitetnu mješavinu algi koja je bogata elementima u tragovima i ugljikohidratima. Dodana alga spirulina dodatno opskrbljuje životinje prirodnim B vitaminima, posebno vitaminom B12.
Doziranje:
| Br. proiz. | TMA-300024622 |
|---|---|
| Sadržaj: | 60 g |
| EAN: | 619106246221 |
| Br. proizvođača: | 300024622 |
| Marke (proizvođači): | Tropic Marin |
| Deklaracija hrane: | Potpuna hrana |
| Primjena: | Akvarij, Morska voda |
| Oblik proizvoda: | Prah |
Sirovine
Sastav
alge, pivski kvasac, Spirulina, škampi, Nusprodukti od račića
Sastav
analitičke komponente
| Sastav | |
|---|---|
| celuloza | 10 % |
| Rohprotein | 0 % |
| Rohfaser | 0 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| Rohasche | 0 % |
aditivi
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| betain | 25 g |
| vitamin B12 | 100 mg |
Pravne informacije
| Proizvođač: | Tropic Marin AG, Steinäckerweg 3 – 5, 36367, Wartenberg, Njemačka, www.tropic-marin.com |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Tropic Marin Phyton
5,0 od 5 zvjezdica
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
- Bez recenzija.