Tropical Gecko Cream (100 ml)
40 % voća, 25 % insekata, 12 % pčelinjih proizvoda
€ 16,59
(€ 165,90 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- višekomponentna, potpuna hrana
- voćno, slatko i kremasto
- s vitaminima i mineralima
Prikladno uz to
Opis
Razmazite svog macaklina voćnom pastom za hranjenje. Prah služi za pripremu uravnotežene hrane i proizvodi se od 40 % voća, 25 % insekata i 12 % pčelinjih proizvoda. Zaokruženo važnim kalcijem i vitaminom D3.
- pokriva dnevnu potrebu za hranjivim tvarima
- idealno za trepavaste macakline, gargojlske macakline, macakline s Nove Kaledonije, Phelsume i druge gmazove koji se hrane voćem i insektima
- visokokvalitetni životinjski proteini s potpunim profilom aminokiselina
- pun, svjež okus za bolje prihvaćanje hrane
- s ličinkama crne vojničke muhe, dudovim svilcima i brašnarima
- s vitaminima i mineralima, uključujući vitamin D3 i kalcij
Priprema i preporuka za hranjenje:
Pomiješajte 1 dio praha s 2 dijela vode sobne temperature. U početku mješavina može izgledati previše tekuće. Međutim, nakon nekoliko minuta zgusnut će se u jednoliku pastu. Molimo jednostavno upotrijebite malo manje vode ako želite gušću konzistenciju.
Možete pripremiti do 5 dnevnih porcija i čuvati u hladnjaku u dobro zatvorenoj posudi.
| Macaklini | Količina i vrijeme |
| Odrasle životinje | 3-4 x tjedno |
| Mlade životinje i ženke u uzgoju | svakodnevno po potrebi |
| Noćne vrste | poslijepodne i navečer |
| Dnevne vrste | ujutro |
Dodatna suplementacija vitaminima i mineralima nije potrebna.
| Br. proiz. | TRD-R-100 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 ml |
| EAN: | 5900469117132 |
| Br. proizvođača: | R-100 |
| Marke (proizvođači): | Tropical |
| Životinjske vrste: | Gmazovi |
| Deklaracija hrane: | Dopunska hrana |
| Oblik proizvoda: | Pasta |
Sastav
40 % liofilizirano voće (15 % marelica, banana, ananas), insekti (13 % brašno od brašnara, 7 % brašno od kukuljica dudovog svilca, 5 % brašno od larvi Hermetia illucens), 12 % pčelinji proizvodi (med u prahu, pelud), protein sirutke u prahu, nusproizvodi biljnog podrijetla, micelarni kazein, sušeni cvjetovi nevena, sjemenke (sjemenke lana), minerali (kalcijev karbonat), alge, magnezijev stearat, kvasac, kalcijev klorid, kalcijev glukonat
Sastav
analitičke komponente
| Sastav | |
|---|---|
| sirove bjelančevine | 28 % |
| sirova mast | 6 % |
| sirova vlakna | 4 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| vlaga | 9 % |
| Rohasche | 0 % |
| kalcij | 1,1 % |
| fosfor | 0,4 % |
Nutritivni dodaci
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| vitamin D3 | 1.200 IU |
| vitamin E | 119 mg |
| kolin klorid | 109 mg |
| niacin | 86 mg |
| vitamin C | 84 mg |
| kalcijeva D-pantotenska kiselina | 51 mg |
| vitamin B1 (tiamin) | 15 mg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 13 mg |
| vitamin B6 kao piridoksin hidroklorid (3a831) | 10 mg |
| vitamin B9 (folna kiselina) | 3 mg |
| vitamin B12 (cijanokobalamin) | 0,12 mg |
| biotin | 0,015 mg |
| vitamin K3 3a711 | 41 mg |
| beta-karoten | 96 mg |
Tehnološki aditivi
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| kalcijev laktat | 1.500 mg |
Pravne informacije
| Proizvođač: | Tropical Tateusz Ogrodnik, ul.Opolska 25, 41-507, Chorzów, Poljska, tropical@tropical.pl |
|---|