Tropical Vigorept multivit, 100 ml
Dopunska hrana s odabranim vitaminima i mineralima
€ 10,49
(€ 104,90 / l, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- vitaminsko-mineralni pripravak
- s vitaminom D3 i K
- za gmazove
Opis
Nije svaka hrana dovoljna da u potpunosti pokrije dnevne potrebe za vitaminima i mineralima. Kako bi vaše gmazove opskrbila punim spektrom važnih mikronutrijenata, tvrtka Tropical razvila je Vigorept multivit. Multivitaminski i mineralni pripravak s beta-glukanom koji je prilagođen potrebama gmazova.
Preporuka za hranjenje:
Pola žličice na 100 g hrane jednom tjedno.
U razdobljima povećanih nutritivnih zahtjeva (faza rasta, razdoblje razmnožavanja) ili kada su gmazovi podvrgnuti medicinskom tretmanu, Vigorept multivit treba davati dva puta tjedno.
| Br. proiz. | TRD-R-075 |
|---|---|
| Sadržaj: | 100 ml |
| EAN: | 5900469114933 |
| Br. proizvođača: | R-075 |
| Marke (proizvođači): | Tropical |
| Životinjske vrste: | Kornjače |
| Primjena: | Akvarij, Terarij |
| Oblik proizvoda: | Prah |
Sastav
minerali, nusproizvodi biljnog podrijetla, kvasci (beta-1.3/1.6-glukan), alge (Ascophyllum nodosum)
Sastav
analitičke komponente
| Sastav | |
|---|---|
| kalcij | 17 % |
| Rohprotein | 0 % |
| fosfor | 5 % |
| Rohfaser | 0 % |
| natrij | 0,5 % |
| Rohöle und -fette | 0 % |
| Rohasche | 0 % |
aditivi
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| vitamin A | 157.500 IU |
| vitamin D3 | 9.450 IU |
| vitamin E | 607 mg |
| vitamin B1 (tiamin) | 135 mg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 279 mg |
| vitamin B6 | 135 mg |
| vitamin B12 | 270 µg |
| vitamin C | 2.295 mg |
| biotin | 3.960 µg |
| vitamin K3 3a711 | 67,5 mg |
| inozitol | 3.375 mg |
| D-kalcijev pantotenat | 900 mg |
| nikotinska kiselina | 450 mg |
| vitamin B9 (folna kiselina) | 39 mg |
| Cholin | 9.000 mg |
| E1 željezo | 162 mg |
| E6 Cink | 45 mg |
| E5 mangan | 33,8 mg |
| E4 bakar | 8,1 mg |
| E2 jod | 1 mg |
| E8 selen | 1 mg |
| E7 molibden | 0,23 mg |
| E3 kobalt | 0,05 mg |
Profil aminokiselina
| Sastav | po 1 kg |
|---|---|
| L-lizin | 3.000 mg |
| DL-metionin | 1.000 mg |
Pravne informacije
| Proizvođač: | Tropical Tateusz Ogrodnik, ul.Opolska 25, 41-507, Chorzów, Poljska, tropical@tropical.pl |
|---|