Eden Napajanje MAG 4 x 3
Praktičan dodatak
€ 14,59
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za automatsku hranilicu EDEN MAG
- osigurava opskrbu strujom
- dimenzije: 7,5 x 5 x 7 cm
Opis
Ovaj mrežni adapter osigurava opskrbu strujom i idealno je prikladan za automatsku hranilicu MAG tvrtke Eden.
| Tehnički podaci | |
|---|---|
| Napon priključka | 100 V... 240 V AC |
| Potrošnja struje | 0,03 A ... 0,072 A |
| Mrežna frekvencija | 50 Hz |
| Izlazni napon | 6 V DC |
| Maks. izlazna struja | 1000 mA |
| Vrsta zaštite | IPX4 |
Dimenzije: 7,5 x 5 x 7 cm
| Br. proiz. | EDN-95396 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 4069054000677 |
| Br. proizvođača: | 95396 |
| Marke (proizvođači): | Eden |
| Životinjske vrste: | Ribe, Beskralježnjaci |
| Primjena: | Akvarij, Morska voda, Slatka voda |
| Vrsta akvarističke opreme: | Napajanja |
Preuzimanja
Pravne informacije
| Proizvođač: | PfG GmbH, Tecklenburger Str. 161, 48477, Hörstel, Njemačka, info@pfg-gmbh.com |
|---|