Fluval Nano Plant 4.0 LED, 20 W, BT
Maksimalna snaga biljaka za nano akvarij
€ 135,99
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- puni spektar za rast
- moguća precizna 3D pozicija
- pametno upravljanje putem aplikacije Fluval
Opis
S Plant 4.0 Nano LED marke Fluval profesionalno ističete slatkovodni akvarij i podržavate rast vodenih biljaka! Putem aplikacije FluvalConnect udobno upravljate rasvjetom punog spektra snage 20 vata preko Bluetootha i individualno prilagođavate različite kanale boja svojim potrebama. Zahvaljujući izvrsnom indeksu uzvrata boje (CRI), ribe i biljke sjaje u apsolutno realističnim, živim bojama.
Možete programirati dnevne svjetlosne cikluse od izlaska sunca do mjesečine ili koristiti unaprijed postavljena staništa kako biste stvorili savršeno okruženje za životinje. Visokokvalitetnoj leguri aluminija koja odvodi toplinu vlaga i prašina ne mogu naštetiti, što proizvod čini iznimno dugovječnim. Kroz fleksibilno pozicioniranje u svim smjerovima, optimalno osvjetljavate svaki kut akvarija i uživate u tehnologiji razvijenoj u Njemačkoj.
Napomena:
Funkcionira isključivo putem aplikacije FluvalConnect.
- Istaknute značajke proizvoda:
- Pametno upravljanje aplikacijom: intuitivno podešavanje putem Bluetootha
- Poticanje rasta: 20 W punog spektra za biljke
- Jamstvo stvarnih boja: visoki CRI za briljantan izgled
- Ekstremna fleksibilnost: nosač podesiv u tri osi
Tehnički detalji:
| Dimenzije | 14,7 x 14,7 cm |
|---|---|
| LED diode | 100 |
| Snaga | 20 W |
| Lumeni | 1.500 lm |
| Temperatura boje | 7.500 K |
| CRI | 90 |
| Životni vijek | 50.000 sati |
| Br. proiz. | FLU-16875 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 015561168755 |
| Br. proizvođača: | 16875 |
| Marke (proizvođači): | Fluval |
| Životinjske vrste: | Ribe, Beskralježnjaci |
| Primjena: | Akvarij, Slatka voda |
Pravne informacije
| Proizvođač: | Hagen Deutschland, Lehmweg 99-105, 25488, Holm, Njemačka, customer.service-de@rchagen.com |
|---|