HEISSNER Pumpa za sobnu fontanu Smartline P300-i, 100 - 320 l/h - Schuko-Stecker / Typ F
Idealno za sobne fontane
€ 19,94 € 20,99 -5%
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- kapacitet pumpe: 320 l/h
- maks. visina dostave: 0,65 m
- duljina kabela: 1,5 m
Opis
Ova pumpa za fontane tvrtke HEISSNER posebno je dizajnirana za stambeni prostor i služi kao tihi pogon za sobne fontane, dekorativne vodene igre ili akvarije. Kapacitet protoka može se regulirati kako bi se žuborenje individualno prilagodilo akustici prostorije, dok optimizirana potrošnja energije osigurava isplativ trajni rad.
Dimenzije (DxVxŠ): 5,4 x 5,2 x 4,7 cm
| Br. proiz. | XAP-CF-P300-i |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 4006873261124 |
| Br. proizvođača: | P300-i |
| Marke (proizvođači): | HEISSNER |
| Maks. visina dizanja: | 0,65 m |
| Snaga (W): | 3,6 W |
| Duljina kabela: | 1,5 m |