HEISSNER Podvodna RGB LED traka, 5 m
Uključuje transformator i kontroler
€ 88,99
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- snaga LED-a: maks. 30 W
- lumeni: maks. 540 lm
- boja svjetla: RGB
Opis
HEISSNER podvodna RGB LED traka omogućuje trajno vodootporno osvjetljenje jezerca, bazena ili vrtnih pejzaža. Pomoću udobnog daljinskog upravljača, raznolik spektar boja lako se može prilagoditi kako bi se stvorilo individualno svjetlosno raspoloženje u unutarnjim i vanjskim prostorima. Vanjski transformator uključen u set osigurava sigurno napajanje u svim vremenskim uvjetima. Zahvaljujući fleksibilnoj izradi, podvodna područja i arhitektonske značajke vrta mogu se precizno i učinkovito naglasiti.
Sadržaj seta:
- 5 m duga RGB LED traka s ukupno 150 LED dioda | maks. 30 W snage
- vanjski transformator IP44
- daljinski upravljač
| Br. proiz. | XAP-CF-L126-T |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 4006873425069 |
| Br. proizvođača: | L126-T |
| Marke (proizvođači): | HEISSNER |
| Highlights: | Noviteti |
| Snaga (W): | 4,8 W |
| Pogodno za temperaturu: | -20°C - +40°C |
| Duljina kabela: | 2 m |
| Baterija uključena: | Da |
| Potreban broj baterija: | 1 komad |
| Vrsta baterije: | CR2025 baterija (gumbasta) |