HEISSNER Pumpa za fontanu Aqua Jet Eco HSP1000-00, 1.100 l/h
Pumpa za jezerce s visinom prskanja od 15 cm
€ 30,49
(uključ. 25% PDV
-
HEISSNER
Pumpa za fontanu Aqua Jet Eco HSP1000-00
Pumpa za jezerce s visinom prskanja od 15 cm
€ 30,49 -
HEISSNER
Pumpa za fontanu Aqua Jet Eco HSP1600-00
Pumpa za jezerce s visinom prskanja od 30 cm
€ 60,49 -
HEISSNER
Pumpa za fontanu Aqua Jet Eco HSP2500-00
Pumpa za jezerce s visinom prskanja od 60 cm
€ 65,99 -
HEISSNER
Pumpa za fontanu Aqua Jet Eco HSP3000-00
Pumpa za jezerce s visinom prskanja od 80 cm
€ 93,99 -
HEISSNER
Pumpa za fontanu Aqua Jet Eco HSP5000-00
Pumpa za jezerce s visinom prskanja od 275 cm
€ 145,99
Značajke i prednosti
- kapacitet pumpe: 1.100 l/h
- maks. visina dostave: 1,3 m
- uključuje teleskopsku šipku i 3 nastavka
Opis
Ova energetski učinkovita pumpa za fontane tvrtke HEISSNER nudi početnicima idealno sustavno rješenje za oblikovanje živopisnih izvorišnih kamenova, vodenih ukrasa ili klasičnih fontana. Robusna izvedba dizajnirana je za kontinuirani trajni rad i, zahvaljujući otpornosti na mraz do -20 °C, jamči sigurno prezimljavanje izravno u vrtnom jezercu. Zahvaljujući kontinuiranoj regulaciji količine protoka i kompatibilnosti sa Smart-Plug sustavima, vodena igra se u svakom trenutku može precizno prilagoditi individualnim potrebama.
Sadržaj seta:
- regulacijska pumpa
- nastavak za vodenu igru - zvono
- nastavak za vodenu igru - kalež
- nastavak za vodenu igru - kaskada
- podesiva teleskopska šipka (20 do 48 cm)
Dimenzije (DxVxŠ): 17,5 x 11 x 16 cm
| Br. proiz. | XAP-CF-HSP1000-00 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 4006873398776 |
| Br. proizvođača: | HSP1000-00 |
| Marke (proizvođači): | HEISSNER |
| Highlights: | Noviteti |
| Priključak: | 3/4" |
| Maks. visina dizanja: | 1,3 m |
| Snaga (W): | 12 W |
| Pogodno za temperaturu: | Max. -20 °C |
| Duljina kabela: | 10 m |
| Performanse pumpe: | 1.100 l/h |