HEISSNER Pumpa za fontanu Smartline HSP600-i, 600 l/h - Indoor
Za vodene igre s visinom prskanja od 40 cm
€ 35,49
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- kapacitet pumpe: 600 l/h
- maks. visina dostave: 1,1 m
- uključuje teleskopsku šipku i 2 nastavka
Opis
Ova energetski učinkovita pumpa za fontane tvrtke HEISSNER nudi idealan uvod u oblikovanje vodenih vrtova, fontana i dekorativnih figura za jezerca u unutarnjem prostoru. Regulacijska pumpa omogućuje precizno podešavanje intenziteta vode. Potpuna kompatibilnost sa Smart-Plug sustavima dodatno omogućuje modernu, vremenski upravljanu kontrolu vodenih igara izravno putem pametnog telefona.
Sadržaj seta:
- regulacijska pumpa s dodatnim priključkom za figure za jezerce
- nastavak za vodenu igru - zvono
- nastavak za vodenu igru - kaskada
- podesiva teleskopska šipka (20 do 48 cm)
Dimenzije (DxVxŠ): 13 x 7 x 5 cm
| Br. proiz. | XAP-CF-HSP600-i |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 4006873301561 |
| Br. proizvođača: | HSP600-i |
| Marke (proizvođači): | HEISSNER |
| Maks. visina dizanja: | 1,1 m |
| Snaga (W): | 8 W |
| Duljina kabela: | 3 m |
| Performanse pumpe: | 600 l/h |