HEISSNER Pumpa za jezerce Aqua Craft Eco HFP3500-00, 3.300 l/h
Za potoke, filtarske sustave i izvorišno kamenje
€ 78,49
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- kapacitet pumpe: 3.300 l/h
- maks. visina dostave: 2,1 m
- prolaz nečistoća do: 4 mm
Opis
Pumpa za jezerce HEISSNER Aqua Craft Eco visoko je učinkovita višenamjenska pumpa za napajanje potoka, filtera i izvorišnih kamenova. Može se postaviti klasično ispod vode kao i na suhom, a pomoću regulatora izravno na kućištu može se precizno podesiti na željenu količinu protoka. Osim energetski učinkovitog načina rada, pumpa osvaja najvišom pouzdanošću i dugovječnošću. Nadalje, nudi punu kompatibilnost sa Smart-Plug sustavima.
Dimenzije (DxVxŠ): 23 x 19 x 16 cm
| Br. proiz. | XAP-CF-HFP3500-00 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 4006873402275 |
| Br. proizvođača: | HFP3500-00 |
| Marke (proizvođači): | HEISSNER |
| Priključak: | 3/4", G1 / 1" |
| Maks. visina dizanja: | 2,1 m |
| Snaga (W): | 40 W |
| Pogodno za temperaturu: | Max. -20 °C |
| Duljina kabela: | 10 m |
| Performanse pumpe: | 3.300 l/h |