HEISSNER Pumpa za jezerce Aqua Craft Eco HFP7000-00, 7.000 l/h
Za potoke, filtarske sustave i izvorišno kamenje
€ 140,99
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- kapacitet pumpe: 7.000 l/h
- maks. visina dostave: 5,5 m
- prolaz nečistoća do: 10 mm
Opis
Pumpa za jezerce HEISSNER Aqua Craft Eco visoko je učinkovita višenamjenska pumpa za napajanje potoka, filtera i izvorišnih kamenova. Može se postaviti klasično ispod vode kao i na suhom, a pomoću regulatora izravno na kućištu može se precizno podesiti na željenu količinu protoka. Osim energetski učinkovitog načina rada, pumpa osvaja najvišom pouzdanošću i dugovječnošću. Nadalje, nudi punu kompatibilnost sa Smart-Plug sustavima.
Dimenzije (DxVxŠ): 33 x 15 x 24 cm
| Br. proiz. | XAP-CF-HFP7000-00 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 4006873424994 |
| Br. proizvođača: | HFP7000-00 |
| Marke (proizvođači): | HEISSNER |
| Priključak: | G1 / 1", 1 1/2'' |
| Maks. visina dizanja: | 5,5 m |
| Snaga (W): | 65 W |
| Pogodno za temperaturu: | Max. -20 °C |
| Duljina kabela: | 10 m |
| Performanse pumpe: | 7.000 l/h |