HEISSNER Svjetlo za jezerce i vrt, set od 3 LED diode, s transformatorom
3x svjetlo za jezerce sa 7 m priključnog kabela između transformatora i lampe
€ 121,99
(uključ. 25% PDV
-
HEISSNER
Svjetlo za jezerce i vrt, set od 3 LED diode, s transformatorom
3x svjetlo za jezerce sa 7 m priključnog kabela između transformatora i lampe
€ 121,99 -
HEISSNER
Podvodni LED reflektor, set od 3 komada, s transformatorom
3x svjetlo za jezerce sa 7 m priključnog kabela između transformatora i lampe
€ 67,99 -
HEISSNER
Podvodni LED reflektor, s transformatorom
Svjetlo za jezerce sa 7 m priključnog kabela između transformatora i lampe
€ 30,49
Značajke i prednosti
- snaga: 9 W
- lumeni: maks. 180 lm
- boja svjetla: topla bijela
Opis
Ovaj HEISSNER set LED svjetiljki za jezerce i vrt (3 komada) s transformatorom nudi energetski učinkovito rješenje za atmosferično naglašavanje Vaših vanjskih površina, kako iznad tako i ispod površine vode. S toplobijelom temperaturom boje od 2.700 K i snagom od po 3 vata, reflektori stvaraju briljantne svjetlosne efekte uz minimalno zagrijavanje i dug radni vijek. Priloženi klinovi za tlo omogućuju fleksibilno pozicioniranje za neizravno osvjetljenje grmlja ili obalnih zona, dok se modularni sustav po potrebi može jednostavno proširiti.
Sadržaj seta:
- 3x 3 W LED
- 3x klin za tlo
Dimenzije: oko 7 x 11 cm
| Br. proiz. | XAP-CF-U403-T |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 set |
| EAN: | 4006873397953 |
| Br. proizvođača: | U403-T |
| Marke (proizvođači): | HEISSNER |
| Highlights: | Noviteti |
| Snaga (W): | 9 W |
| Pogodno za temperaturu: | -20°C - +40°C |
| Duljina kabela: | 7 m |