Nyos Active Carb aktivni ugljen, 500 ml

Za slatkovodne i morske akvarije

€ 10,49

(€ 20,98 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 500 ml

Na zalihama imamo još samo 6 komada.

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za kristalno čistu vodu
  • visok kapacitet vezivanja
  • pH neutralan aktivni ugljen

Često naručeno zajedno sa Nyos Reef Cement brzovezujuće ljepilo, 500 ml

Nyos Active Carb aktivni ugljen, 500 ml € 10,49 (€ 20,98 / l)
Nyos Reef Cement brzovezujuće ljepilo, 500 ml € 16,69 (€ 33,38 / l)
Ukupna cijena: € 27,18
Opis

Active Carb, aktivni ugljen aktiviran vodenom parom i pH-neutralan, uklanja žute tvari, organske nečistoće, zamućenja, toksine i neugodne mirise iz akvarija! Ima iznimno visok kapacitet vezivanja te sadrži malo fosfata i teških metala - radujte se kristalno čistoj vodi!

Primjena:
Koristite 500-1000 ml na 1000 litara.

Br. proiz. NYO-WC-ACA500
Sadržaj: 500 ml
EAN: 4260246923037
Br. proizvođača: WC-ACA500
Marke (proizvođači): Nyos
Životinjske vrste: Ribe, Beskralježnjaci
Primjena: Akvarij, Morska voda, Slatka voda
Pravne informacije
Proizvođač: Nyos Aquatics GmbH, Siemenstraße 26, 70825, Korntal- Münchingen, Njemačka, www.nyos.info

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Nyos Active Carb aktivni ugljen