Nyos Akvarijski komplet OPUS G2 440 Slim-Line, Bijela
Nyos® Slim-Line - maksimalni minimalizam!
€ 2.447,99
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- najbolji pogled zahvaljujući ultra prozirnom staklu
- donji ormarić koji štedi prostor
- tehnički bazen s principom 5 komora
Opis
Otkrijte akvarijski komplet OPUS G2 440 Slim-Line brenda Nyos® i unesite more u stambene prostore!
Akvarij
Prekrasan akvarij brenda Nyos® ima odvodni sustav koji je s vanjske strane ugrađen u stražnje staklo i u ravnini je s njim. Prednost? Može se izbjeći odvodni stup unutar akvarija, tako da ostaje više prostora za aquascaping, što je dodatno olakšano dodatnom dubinom akvarija.
Kako biste ribe i koralje optimalno istaknuli, bočna i prednja stakla izrađena su od ultra prozirnog stakla, koje ima mnogo slabiju zelenu nijansu od običnog stakla. Stražnje staklo je u tamnoplavoj boji, što pojačava iluziju podvodnog svijeta i dubinu.
Kako bi se vizualni dojam još više naglasio, konstrukcija staklenog bazena nema bočne ili poprečne potpore, a korišten je isključivo prozirni silikon - nećete se moći zasititi pogleda!
Donji ormarić
Donji ormarić Slim-Line ističe se vitkim dizajnom, elegantnom mat završnom obradom i čistim linijama. Zbog svoje velike ukupne visine iznimno je udoban, što olakšava rad na akvariju i ispod njega. Pojedinačne nosive ploče obložene su melaminskom smolom, pa nisu samo otporne na vlagu, već i na ogrebotine i udarce. Iza dvoja vrata, koja se otvaraju pomoću integriranog push-to-open sustava, nalazi se tehnički bazen. Donji ormarić Slim-Line oduševljava malom tlocrtnom površinom, zahvaljujući kojoj posebno štedi prostor - minimalizam susreće dizajn!
Tehnički bazen
Srce akvarija čini prostrani tehnički bazen skriven u donjem ormariću. Za razliku od ostalih akvarija s instalacijama cijevi, OPUS G2 ima dugotrajne, prostorno štedljive PVC fiksne cijevi koje se jednostavno instaliraju.
U prostranoj glavnoj komori ima mjesta za nekoliko uređaja poput filtera s fluidiziranim slojem, reaktora za alge ili skimmera, a nudi konstantnu razinu vode od oko 21 cm. Odvod se može regulirati pomoću ventila kako bi se smanjila buka odvoda, a dostupan je i sigurnosni preljev. XL bazen za nadopunjavanje visok je 50 cm i osigurava vodu koja isparava tjedan dana.
Tehnički bazen dizajniran je prema principu 5 komora:
Komora 1:
Komora 1 je komora za smirivanje povratne vode iz glavnog akvarija.
Komora 2:
U komori 2 nalazi se filtarska čarapa koja filtrira čestice prljavštine iz vode.
Komora 3:
Komora 3 je glavna filtarska komora s konstantnom razinom vode. Ovdje ima mjesta za dodatne filtere, skimmere i ostale uređaje.
Komora 4:
Komora 4 je uska i nalazi se između glavne filtarske komore i povratne komore. Ovdje se po potrebi može umetnuti dodatna filtarska spužva.
Komora 5:
Iz komore 5 voda se uz pomoć povratne pumpe vraća u glavni akvarij. Ovdje bi se također trebao instalirati senzor za automatsko nadopunjavanje.
Akvarijski komplet OPUS G2 440 Slim-Line nudi pravi cjeloviti paket - akvarij od ultra prozirnog stakla za prekrasan pogled u podvodni svijet i elegantan, stilski donji ormarić čiji promišljen dizajn savršeno nadopunjuje akvarij! Što čekate? Ostvarite san o morskom akvariju uz Nyos®!
Ostali tehnički detalji
| Dimenzije akvarija (D x Š x V) | 125 x 55 x 55 cm |
| Volumen akvarija (bruto) | 378 l |
| Debljina stakla | 12 mm |
| Dimenzije donjeg ormarića (D x Š x V) | 125 x 55 x 90 cm |
| Ukupna visina donjeg ormarića s akvarijem | 145 cm |
| Dimenzije tehničkog bazena (D x Š x V) | 60 x 49,5 x 35 cm |
| Razina vode u tehničkom bazenu | oko 21 cm |
| Volumen tehničkog bazena pri razini vode od 21 cm (bruto) | 62 l |
| Dimenzije bazena za nadopunjavanje (D x Š x V) i volumen (neto) | 17 x 42 x 50 cm, 31 litra |
| Veličina srednje filtarske komore (komora za skimmer) (D x Š) | 33 x 49,5 cm |
| Veličina povratne komore/komore za povratnu pumpu (D x Š) | 25 x 22 cm |
| Sigurnosni preljev | da |
| Preporučena snaga povratne pumpe | 2.000 l/h |
U opseg isporuke uključeno je:
- morski akvarij s vanjskim preljevnim sustavom i 3 strane ultra prozirnog stakla
- odgovarajući donji ormarić
- unaprijed zalijepljene PVC cijevi
- tehnički bazen uklj. najlonsku filtarsku čarapu
- zasebni bazen za nadopunjavanje
| Br. proiz. | NYO-OPG2-4928 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 kom |
| EAN: | 4260246924928 |
| Br. proizvođača: | OPG2-4928 |
| Marke (proizvođači): | Nyos |
| Životinjske vrste: | Ribe |
| Primjena: | Morska voda |
Preuzimanja
Video zapisi o proizvodu:
Nyos® OPUS G2 Ready-to-use Reef Aquarium
Pravne informacije
| Proizvođač: | Nyos Aquatics GmbH, Siemenstraße 26, 70825, Korntal- Münchingen, Njemačka, www.nyos.info |
|---|
Prikladno uz to
Slični proizvodi
Iskustva naših kupaca
recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Nyos Akvarijski komplet OPUS G2 440 Slim-Line
1 recenzija kupaca u drugim jezicima
| 5 zvjezdice | | 1 | (100%) |
|---|---|---|---|
| 4 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 3 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 2 zvjezdice | | 0 | (0%) |
| 1 zvjezdica | | 0 | (0%) |
1 ocjena
hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.
- Bez recenzija.