HEISSNER LED reflektori Smart Light, starter set
Kompletni set uključujući senzor sumraka i transformator 6 W
€ 93,99
(uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- idealno za jezerce i bazen
- vodootporno i otporno na zimu
- proširivo po želji
Opis
Ovaj vodootporni starter set LED reflektora Smart Light tvrtke HEISSNER omogućuje atmosferično naglašavanje vrtnih i vodenih pejzaža uz četiri fleksibilne opcije montaže na tlo, zidove ili izravno na pumpe. Integrirani senzor sumraka preuzima automatizirano upravljanje rasvjetom, što značajno povećava udobnost korištenja. Robusna izvedba jamči dugovječnu sigurnost od vlage u trajnoj vanjskoj upotrebi. Zahvaljujući modularnoj strukturi, svjetlosna instalacija se u svakom trenutku može proširiti dodatnim komponentama ili putem WiFi pametne utičnice neprimjetno integrirati u moderne Smart Home mreže.
Sadržaj seta:
- 3x LED reflektor (L411-00) | ø 30 x 70 mm
- 1x senzor sumraka (L541-00) s 1 m kabela | 80 x 55 mm
- 1x transformator (L511-00) snage 6 W
| Br. proiz. | XAP-CF-L410-00 |
|---|---|
| Sadržaj: | 1 set |
| EAN: | 4006873423553 |
| Br. proizvođača: | L410-00 |
| Marke (proizvođači): | HEISSNER |
| Highlights: | Noviteti |
| Snaga (W): | 1 W |
| Pogodno za temperaturu: | -20°C - +40°C |
| Duljina kabela: | 3 m |